In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions
Home Knižnica
Knižnica PDF Tlačiť E-mail
Milí čitatelia,

naša školská knižnica nie je len odkladiskom starých zaprášených kníh, ale živým a moderným kultúrnym centrom. Knihomoli si tu môžu vybrať z množstva žánrov od súčasných aj klasických autorov. Najmenším ponúkame krásne ilustrované rozprávky a veselé básničky, tínedžerom dobrodružné a dievčenské romány. Pre tých, ktorí si chcú rozšíriť vedomosti tu máme encyklopédie, atlasy a ďalšie odborné publikácie.

V príjemnom a priateľskom prostredí knižnice si môžete prečítať aj zaujímavé časopisy ako Vrabček, Spoznávame svet okolo nás, Ohník a Quark, ktoré pre Vás pravidelne odoberáme.

Potrebujete si spracovať referát alebo projekt a práve sa Vám pokazil počítač? Aj Vám vieme pomôcť. K dispozícii máte šesť počítačov s vysokorýchlostným internetom.

Dvakrát v mesiaci sa knižnica mení na Filmový a literárny klub. Každý mesiac venujeme inej téme zameranej na spoločenské, resp. aktuálne problémy mladých ľudí a rozvoj ich hodnotového rebríčka. Spoločne čítame knihy, sledujeme filmy a vyrábame rôzne maličkosti, ktorými skrášľujeme našu knižnicu.

Tešíme sa na Vašu návštevu v týchto otváracích hodinách:

PONDELOK 14.00 – 15.00
UTOROK     14.00 – 15.00
STREDA      14.00 – 15.00
ŠTVRTOK    14.00 – 15.00
PIATOK        14.30 – 15.30