In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions


Home Elektronická prihláška
Zápis do 1. ročníka PDF Tlačiť E-mail
Zápis do 1. ročníka bude v termíne 9.4.2022 v školskej jedálni - prezenčne
 
Pre šk. rok 2022 / 2023 je potrebné vypísať online - elektronickú prihlášku,  ktorá po vyplnení zapíše Vaše dieťa do databázy záujemcov o zapísanie dieťaťa do prvého ročníka v našej škole.


Elektronickú prihlášku vyplníte kliknutím tuZákonný zástupca budúceho prváčika predloží osobne DOKLADY potrebné na overenie údajov poskytnutých (rodný list) v prihláške o prijatie do 31.05.2022.
V prípade vloženia naskenovaného rodného listu v elektronickej prihláške, nie je potrebné dodatočne predložiť originál na overenie údajov.

Na zápis je potrebné priniesť:
  • Prefotený rodný list dieťaťa ( nie je nutné ak ste vyplnili elektronickú prihlášku, kde ste priložili sken listu )
  • Zápisný lístok ( nie je nutné ak ste vyplnili elektronickú prihlášku )
  • Občiansky preukaz
  • 25 € na 1. knihu pre dieťa a blok prípravných zošitov

Termín vystavenia rozhodnutí o prijatí / neprijatí / povolení odkladu plnenia povinnej školskej dochádzky je do 15.6.2022. 

Nemáte možnosť  vyplniť a odoslať elektronickú prihlášku?

Čisté tlačivo Prihlášky o prijatie do 1. ročníka si môžete vyzdvihnúť v škole v od 30.3.2022 do 7.4.2022 v čase medzi 10:00 - 12:00 hod.
Ak tlačivo vyplníte, vhoďte ho do poštovej schránky školy najneskôr v posledný deň určený na zápis = 9.4.2022 umiestnenej pri hlavnom vchode (z pravej strany) do budovy školy.

Chcete požiadať o odklad plnenia povinnej školskej dochádzky?

Odklad plnenia povinnej školskej dochádzky je od 1.1.2023 v kompetencii materskej školy, ktorú dieťa navštevuje. Dieťa je však nutné do školy zapísať (s poznámkou o možnosti predĺženia predškolského vzdelávania).

Ak potrebujete nejaké informácie ohľadom zápisu napíšte mail na Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript.