Home Školská jedáleň
Školská jedáleň PDF Tlačiť E-mail
Základné predpoklady na správnu funkciu stravovacieho zariadenia
Základnou úlohou stravovacieho zariadenia je trvalé zabezpečenie zdravotne neškodných,kvalitných,nutrične vyvážených pokrmov a nápojov pre zabezpečenie zdravotného vývoja detskej populácie pri efektívnom využití zariadenia.

Príspevky na stravovanie v ŠJ pri ZŠ:
  • Stravník - žiak v ZŠ I. stupeň - obed:

Finančný limit na nákup potravín 1,21 €
Čiastočné režijné náklady na stravu 10,- € mesačne pri odobratí jedného obeda.

• Stravník . žiak v ZŠ II. stupeň - obed:

Finančný limit na nákup potravín 1,30 €
Čiastočné režijné náklady na stravu 10,- € mesačne pri odobratí jedného obeda.

Spôsob úhrady príspevku na stravovanie:
Príspevok na stravovanie zákonný zástupca dieťaťa/žiaka uhrádza mesačne  do 10. dňa v mesiaci, formou: trvalý príkaz, internetbanking, vklad na účet alebo poštová poukážka.

Prihlasovanie a odhlasovanie zo stravovania:
Prihlásiť sa na stravovanie alebo odhlásiť sa zo stravovania je potrebné najneskôr do 14.00 hod. v predchádzajúci deň. Z dôvodu dodržiavania všeobecne záväzných právnych predpisov pre školské stravovanie Zásady správnej výrobnej praxe - HACCP nie je možné odhlásiť stravu ráno v daný stravovací deň. V prvý deň choroby dieťaťa je možné neodhlásenú stravu odobrať do jednorazových nádob v čase od 11.30 - 12.00 hod (zo zadnej časti budovy, vchod do školskej kuchyne), pričom školská jedáleň nezodpovedá za zdravotnú bezpečnosť stravy konzumovanej mimo stravovacích priestorov v ŠJ pri ZŠ Rohožník. Ďalšie dni neprítomnosti dieťaťa/žiaka na výchovnovzdelávacom procese v škole je potrebné dieťa/žiaka zo stravovania včas odhlásiť.
Za neodobratú alebo včas neodhlásenú stravu sa finančná ani vecná náhrada neposkytuje.

Forma odhlasovania zo stravovania:
  • cez aplikáciu Edupage - Jedálny lístok
  • osobne v ŠJ pri ZŠ Rohožník