Škola v prírode PDF Tlačiť E-mail

Ako býva na našej škole zvykom žiaci tretích a štvrtých ročníkov sa aj tento rok zúčastnili v dňoch od 20. do  24. mája  Školy v prírode na Liptove.

41 žiakov a 4 pani učiteľky privítalo krásne prostredie  Demänovskej doliny. Moderný Penzión Alžbeta nám poskytol výborné služby, ubytovanie, stravu , úžasný areál vhodný na športové aktivity a vnútorný bazén, v ktorom sa deti riadne vyšantili.
CK Slniečko nám zabezpečila výlet do Demänovskej jaskyne slobody a krásne tričká na pamiatku. S deťmi sme absolvovali aj celodenný výlet do Liptovského Mikuláša, kde sme navštívili Múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva, Galériu Ilusií a prehliadku mesta.  Každý deň sme mali množstvo športových, ale i vedomostných a náučných aktivít. Nemohla chýbať ani rozlúčková diskotéka a tombola, za ktorú veľmi pekne ďakujeme rodičom.
Veríme, že sa deťom v Škole v prírode páčilo a tešíme sa opäť o rok!