Predvianočný čas v škole bol v znamení aj zábavy PDF Tlačiť E-mail
Každoročný príchod Mikuláša je nezabudnuteľným zážitkom pre najmenších, ale i tí najstarší si to vedia poriadne užiť.

Najmä deviataci, ktorí sa tento školský rok s nami rozlúčia a odídu študovať na stredné školy, sa na tento deň zodpovedne pripravili a snažili sa mikulášsky deň spestriť a nám starším pripomenúť, že byť na chvíľu dieťaťom a veriť... má svoje čaro. Tradíciu sme dodržali i tento rok. Náš Mikuláš so svojimi anjelmi a čertami ,,narušili“ vyučovací proces v každej triede, ale poctili svojou návštevou i pani kuchárky a pani upratovačky. Zároveň sme v tento deň zorganizovali turnaj vo volejbale.Vybraní žiaci 7. až 9. ročníkov si zahrali turnaj  s výberom pedagógov. Turnaj pozostával zo štyroch tímov. Hral každý s každým. Počas turnaja sme zažili mnoho emócií a prišli nás povzbudiť aj naši spolužiaci s pani učiteľkami.

alt   alt

Turnaj vyhrali žiaci 9. ročníka. Na 2. mieste skončil tím pedagógov, 3. miesto obsadil tím 8.B triedy a 4. miesto tím 8.A triedy.