In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions

Home
Budúci prváci prijali pozvanie na hodinu TŠV PDF Tlačiť E-mail
Pozvanie do školy od pani učiteľky Martiny Baluchovej prijali predškoláci z MŠ s pani učiteľkami Ivkou, Majkou, Zuzkou a Ivetkou.


Tohtoroční i budúci prváci si spoločne zacvičili na hodine TŠV. Hodina bola dynamická – cvičenie na hudbu (rytmika), štafetové hry – manipulácia s náčiním a psychomotorické hry. Najprv sme sa zoznámili a spoločne naladili, pre deti z MŠ sme boli novým ,,prvkom“ v ich zabehnutom režime. Cieľom pozvania bolo obnoviť spoluprácu s MŠ nielen na formálnej úrovni, ale podeliť sa osobne o zážitok, o skúsenosť. Spätná väzba od detí a pani učiteliek bola pozitívna a obe strany sa zhodli, že je potrebné častejšie sa stretávať a podporovať obe inštitúcie k spolupráci.

alt   alt 
alt   alt