In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions


Home
BESEDA SO SPISOVATEĽKOU PDF Tlačiť E-mail

V piatok 3. júna 2022 zavítala do našej školy úspešná slovenská spisovateľka Mária Ševčíková Vrkoslavová. Deťom porozprávala o tom, ako vznikli jej najčítanejšie knihy, a to Abeceda psa Gordona,Bombura a záhady spod Kráľovej hole. Hlavnou postavou jej kníh je čokoládový kokeršpaniel menom Gordon, ktorý je priateľ ľudí a najmä detí, bol najočakávanejším hosťom celej besedy. Pani spisovateľka nám priblížila aj pár dobrodružstiev, ktoré Gordon zažil, presvedčil sa, že kraj pod Kráľovou hoľou je krásny, tajomný a opradený mnohými povesťami. Prekvapujúce pre nás bolo, že Gordon prišiel aj so svojou žiackou knižkou, mal ju už vypísanú samými jednotkami, preto od nás dostal novú aj s pochvalou a poďakovaním, že navštívili práve našu školu. Beseda bola spojená aj s autogramiádou kníh a nemohlo chýbať ani fotenie so psíkom Gordonom.
Mgr. Ivana Címerová