In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions
Home
Deň detí PDF Tlačiť E-mail

Dočkali  sa! Po 2-ročnej pauze žiaci našej školy mohli osláviť svoj deň tak, ako sa patrí, a tak, ako sme už tradične na škole boli zvyknutí oslavovať – športovými hrami v štýle olympijských hier! V jeden deň, 1. júna, sme na školskom dvore mohli stretnúť zástupcov krajín sveta (žiaci reprezentovali oblečením, vlajkou rôzne krajiny), ktorí si zmerali sily v disciplínach ako hod kriketkou na cieľ, presun na lyžiach, dribling, hula hop, nosenie vody v lyžičke, skok do piesku a pod. alebo v medzitriednych turnajoch vo vybíjanej. Tí najšikovnejší si odniesli sladké a vecné odmeny.                                                                                  
Mgr. Renáta Olšovská