Deň narcisov na našej škole PDF Tlačiť E-mail
15. apríla 2011chodby našej školy a ulice obce rozkvitli v žltej farbe. V tento deň narcis zaujal opäť špeciálne miesto v povedomí nás všetkých. Je pre nás radosťou oznámiť Vám, že sa naším dobrovoľníkom podarilo vyzbierať 236 €.
Poďakovanie patrí žiakom, pedagogickým aj nepedagogickým zamestnancom a obyvateľom Rohožníka, ktorí prispeli do pokladničiek našich dobrovoľníkov.
Vďaka pánovi starostovi naši dobrovoľníci navštívili aj spoločnosť Holcim, ktorej zamestnanci tiež ochotne prispeli na zbierku určenú pre onkologicky chorých pacientov.
Je chvályhodné, že v tento deň sa spojili ľudia dobrej vôle pre vysoko humánnu myšlienku. Sme radi, ak aj naše vyzbierané finančné prostriedky prispejú k boju proti rakovine.
Ďakujeme !