Svetový deň zdravia PDF Tlačiť E-mail

7. apríl sa od roku 1950 oslavuje ako Svetový deň zdravia. Tento deň je symbolickým pripomenutím si založenia Svetovej zdravotníckej organizácie (WHO), ktorá vznikla práve 7. apríla 1948.
Ako je na našej škole už tradíciou, tento deň si pripomenieme športovou akciou. Tá tohtoročná má názov Beh zdravia a je určená pre všetkých žiakov našej školy.
Beh zdravia sa uskutoční 6. 4. 2011 (streda). Pre 1. stupeň bude určený „malý okruh“ (Rašelina), pod vedením p. učiteľky Chmelíkovej. Žiaci druhého stupňa absolvujú „veľký okruh“ spolu s p. učiteľom Weisom.
Zraz bude o 14. 00 hod. pred žiackym vchodom. Nezabudnite na vhodnú obuv, športové oblečenie a dobrú náladu !
V prípade zlého počasia (dážď) Vás bude pani učiteľka a pán učiteľ informovať o zmene programu.