Vyhodnotenie zberu papiera PDF Tlačiť E-mail

V týždni od 15.10. do 19.10. 2012 sa na našej škole konal zber papiera. Všetkým zúčastneným sa chceme poďakovať za snahu a pomoc.  Bolo príjemne pozorovať, ako rodiny síce s námahou, ale dobrým pocitom vozili a nosili papier, ako sa tešili, že mohli pomôcť.
Poďakovanie tiež patrí deťom, ktoré húževnato nosili papier, rodičom, starým rodičom a všetkým priateľom školy, ktorí prispeli svojou troškou do mlyna, všetkým pomocníkom z radov pracovníkov školy, ktorí vážili a zapisovali, zapisovali a zapisovali 
Celkovo sa podarilo vyzbierať 7038 kg papiera! Pomohli sme tak nielen prírode, ale verím, že žiaci aj sebe, keď si upratali svoje skrinky a zásuvky.

Najúspešnejšími sa stali tieto triedy :

I. stupeň : 1. miesto 2. A                                 II. stupeň : 1. miesto 5. A
                   2. miesto 4. A                                                    2. miesto 7. B
                   3. miesto 3. A                                                    3. miesto 6. A

Gratulujeme!

K prvému miestu 2. A výrazne pomohla žiačka Adriana Dinušová, ktorá spolu s rodičmi zabezpečila pre svoju triedu plný kontajner kartónov (870kg).