In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions
Home
Akcie 1.B triedy PDF Tlačiť E-mail
Milá návšteva
V pondelok 7.10.2019 nás na hodine Výtvarnej výchovy navštívili naši starí rodičia a svojou prítomnosťou nám spríjemnili spolu strávené chvíle. Spoločnými silami sme vytvorili nádherné výtvory z gaštanov, ktoré nám jesennú výzdobu našej školy  Starým rodičom veľmi pekne ďakujeme a tešíme sa ich budúcu návštevu.
 
Jesenná zábava
Utorok  22.10.2019 v poobedných hodinách sme sa vybrali na lúku medzi panelákmi spestriť si teplé jesenné popoludnie púšťaním šarkanov.  Farebné šarkany nám krásne lietali nad hlavami a my sme si spoločne s mamičkami užívali  posledné  jesenné slnečné lúče, ktoré nám dodali energiu do ďalších školských dní.  Dobrej nálady máme na rozdávanie.
 
alt           alt