In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions
Home
Mikulášsky beh/ chôdza zdravia PDF Tlačiť E-mail
8.12. 2018 , 8 * C, slnečno a predvianočné obdobie J. Niektorí z nás si povedali, že doma sedieť  nebudú a prídu podporiť školskú akciu – Mikulášsky beh  zdravia.

alt


Behu/chôdze sa zúčastnilo 40 športovcov. Najmladšími účastníkmi boli  Matúško( 11m.), Maximko( 4 r.), Miško( 5 r.) a najstaršou športovkyňou  bola pani Kvetka Prigancová. 

Za 90 minút sme odbehali/ odkráčali : 236, 84 km, čo je  5, 92 km na účastníka. Medzi nás prišlo OZ Nordicwalking Rohožník, zástupca Obecného úradu Rohožník, zástupcovia ZŚ Rohožník a mnoho skvelých ľudí.

Veľké ďakujem patrí Obecnému úradu Rohožník, ktorý pomáhal pri organizácii a zabezpečil prekvapenie pre športovcov v podobe mikulášskych balíčkov. Ďalej, pánovi Dermekovi a jeho teamu, ktorí boli priaznivo naklonení tejto akcii a zabezpečili športovcom teplý čaj.
 
A na záver?       Ďakujem všetkým, ktorí sa zúčastnili !