In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions
Home
Testovanie 5 PDF Tlačiť E-mail
Testovanie žiakov 5. ročníka

Dňa 22. novembra sa na našej škole uskutočnilo testovanie 5. ročníka, ktorého cieľom bolo  porovnať výkony žiakov v testovaných predmetoch slovenský jazyk, matematika a na základe výsledkov žiakov poskytnúť spätnú väzbu školám o ich úrovni v porovnaní s ostatnými školami na Slovensku.

Testovaním sa tiež zisťovalo, akú úroveň vedomostí nadobudli žiaci na prvom stupni základnej školy.Samotnému testovaniu predchádzala systematická príprava žiakov spolu s pani učiteľkami na vyučovaní i v popoludňajších hodinách. Žiaci mali veľmi dobrý základ vedomostí z prvého stupňa, o to bola samotná príprava na testovanie ľahšia. K práci pristupovali  svedomito, zodpovedne a podporu mali i u svojich rodičov, ktorí sa o ich prácu zaujímali a pomáhali im aj pri domácej príprave.

Na výborné výsledky našich piatakov sme veľmi hrdí a veríme, že motivujú i ostatných žiakov našej školy.

alt