In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player

Powered by RS Web Solutions
Home
Pamätná medaila Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave PDF Tlačiť E-mail


Dňa 29. novembra naša škola  prevzala od dekanky Pedagogickej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave pamätnú medailu ako prejav uznania za dlhoročnú spoluprácu  pri príprave študentov špeciálnej pedagogiky.


Toto ocenenie vyzdvihuje význam práce špeciálnych pedagógov a zároveň podčiarkuje dôležitosť práve v súčasnosti, keď problematika inklúzie, integrácie, začleňovania ľudí so zdravotným znevýhodnením sú dôležitou témou v celej Európskej únii.  


Odovzdávanie pamätnej medaily  bolo súčasťou programu medzinárodnej vedeckej konferencie
Špeciálna pedagogika ako vedný a štúdijný odbor v 50. ročnej reflexii.
                                            alt