Hviezdoslavov Kubín PDF Tlačiť E-mail
Žiaci našej školy sa tradične zapájajú do recitačnej súťaže, ktorá má v našom regióne názov Zúbkove pramene.
19.03. sa uskutočnilo obvodné kolo, do ktorého zo školského kola postúpili tieto žiačky:
Anita Mrázová z 3.A, Veronika Šteffeková zo 4.A, Barbora Frázová a Barbora Mišunová zo 7.B, Erika Focková a Petra Kočišová z 8.B triedy.
Obvodné kolo bolo pre Rohožník úspešné.
Do okresu postúpili a 1. miesta získali Anita Mrázová v I. kategórii v próze a Petra Kočišová v III. kategórii v poézii.
2. miesta obsadili: Barbora Frázová a Erika Focková.
3. miesto sa ušlo Barbore Mišunovej.

Okresné kolo pokračovalo v Malackách. Zúčastnilo sa ho 25 žiakov, ktorí postúpili z obvodných kôl z Malaciek, Stupavy a Závodu.
Pre Rohožník vybojovala 2. miesto Anita Mrázová z 3.A triedy s ukážkou od Gabriely Futovej Aj ja chcem psa z knihy Dokonalá Klára.

Blahoželáme a z úspechu sa tešíme.